LEGO® Education 45400 BricQ Motion Základní souprava 2. stupeň ZŠ (Prime Set)

Věk 10+; Počet kostiček 564; Určeno pro 2.stupeň ZŠ (Starší školní věk) LEGO® Education BricQ Motion Základní souprava 2.stupeň ZŠ zapojuje studenty 2.stupně základních škol do učení STEAM, protože experimentují se silami, pohybem a interakcemi v kontextu sportu. BricQ Motion Základní souprava ... více
Objednací kód: V-2072532232
Kód výrobce:
Výrobce: Není
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (5 ks)
Cena bez DPH: 2 701 Kč
Cena s DPH: 3 268 Kč
Porovnání Oblíbené

Věk 10+
Počet kostiček 564
Určeno pro 2.stupeň ZŠ (Starší školní věk)

LEGO® Education BricQ Motion Základní souprava 2.stupeň ZŠ zapojuje studenty 2.stupně základních škol do učení STEAM, protože experimentují se silami, pohybem a interakcemi v kontextu sportu.

BricQ Motion Základní souprava poskytuje snadné, praktické výukové zážitky, které vytváří „aha“ momenty, protože studenti uvádějí LEGO kostky do pohybu bez nutnosti technologie.

562 LEGO® prvků v sadě obsahuje 4 minifigurky a speciální mechanické prvky, jako jsou ozubená kola, pružiny, kola, koule, váhové cihly, pneumatika, lopatky ventilátoru, měřicí prvky a další.
Robustní úložný box s barevně odlišenými třídicími zásobníky pro snadnou správu ve třídě.
Vytištěné stavební pokyny pro modely použité ve výuce plus další stavební inspirace.
Součástí jsou také náhradní prvky.
1 jednotka lekcí 7 x 45 minut plus rozšíření matematiky a jazykového umění pro další učení.
30+ minut jazykového umění a rozšíření matematiky pro každou lekci
6-10 hodin vzdělávacího obsahu Informační instruktážní materiály v každém plánu lekce dodávají i těm nejzkušenějším učitelům jistotu, kterou potřebují k poutavým lekcím. Stavebnice je určena pro žáky od 10 let a jedna stavebnice je vhodná pro 2 žáky.

-|CZ|SK|EN