LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential

LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential; Díky sadě LEGO® Education SPIKE™ Essential se děti na prvním stupni s nadšením pustí do učení dovedností STEAM. Tento hravý, narativní učební zážitek je součástí systému vzdělávání LEGO, který podporuje žáky ve zkoumání konceptu STEAM a při tom přispívá k rozv ... více
Objednací kód: V-HP-9GC15AA
Kód výrobce:
Výrobce: Není
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (2 ks)
Cena bez DPH: 6 553 Kč
Cena s DPH: 7 929 Kč
Porovnání Oblíbené

LEGO® Education 45345 SPIKE™ Essential
Díky sadě LEGO® Education SPIKE™ Essential se děti na prvním stupni s nadšením pustí do učení dovedností STEAM. Tento hravý, narativní učební zážitek je součástí systému vzdělávání LEGO, který podporuje žáky ve zkoumání konceptu STEAM a při tom přispívá k rozvoji jejich gramotnosti a matematických a sociálně emočních dovedností.

Součástí této sady se 449 dílky jsou 4 minifigurky s vlastními osobnostmi, které zastávají roli vypravěčů příběhů, takže se s řešením problémů ztotožní všichni žáci. Ti své výtvory navíc přivedou k životu prostřednictvím programování s bloky s ikonami a slovy a za pomoci jednoduchého hardwaru, včetně chytrého hubu se 2 porty, 2 malých motorů, světelné mřížky a senzoru barev. V sadě nechybí ani výběr známých barevných kostek LEGO, které jsou vhodné pro daný věk, náhradní dílky a odolný úložný box s barevnými přihrádkami pro třídění, usnadnění hry a organizaci ve třídě.

Sada SPIKE Essential je součástí systému vzdělávání LEGO a nabízí výukové hodiny vytvořené podle standardů STEAM. Ty jsou rozděleny do 5 částí po 8 x 45 minutách. Ke každé výukové hodině budete mít k dispozici podrobné plány lekcí online s rozšířením o matematiku a jazyky. Učitele podporujeme také tím, že jim poskytujeme pokyny pro hodnocení a videa. A abychom ještě více posílili jejich sebedůvěru a připravili je na úspěšnou výuku dovedností STEAM prostřednictvím systému vzdělávání LEGO, je doplňuje sadu SPIKE Essential také vyčerpávající program profesního rozvoje.

4 minifigurky s rozmanitými osobnostmi a vlastnostmi, se kterými se dá snadno ztotožnit a které napomáhají při rozvíjení schopnosti řešení problémů a sociálně emočních dovedností.
Obsahuje 2 malé motory, senzor barev, barevnou světelnou mřížku 3x3, chytrý malý hub se 2 vstupními/výstupními porty, připojení přes Bluetooth, 6osý gyroskop a dobíjecí Li-ion baterii s portem pro micro USB k nabíjení a připojení.
Sada se 449 dílky také obsahuje výběr známých kostek LEGO® a náhradní dílky pro intuitivní a snadné stavění.
Robustní úložný box s barevnými přihrádkami pro třídění a snadnou organizaci ve třídě.
Aplikace SPIKE™ přináší také intuitivní kódovací rozhraní vycházející z jazyka Scratch založené na ikonách a slovech. Je vhodné pro danou věkovou kategorii a pomáhá rozvíjet programovací schopnosti žáků.
Výukové hodiny vytvořené v souladu s normami jsou rozdělené do 5 částí po 8 x 45 minutách a podporují nezávislé myšlení v oblastech STEAM prostřednictvím hravého řešení problémů vycházejícího z vyprávění.
Díky vyčerpávajícím výukovým zdrojům pro každou hodinu bude mít každý učitel dostatek sebedůvěry pro podání poutavé výuky. Klíčové oblasti, které se budou učit
Rozvoj dovedností informatického myšlení včetně vytváření a úpravy posloupností, testování, opravování chyb a používání smyček.
Objevování procesu tvorby technického návrhu včetně definování problému, vymýšlení řešení a testování a vylepšování prototypů.
Prozkoumávání vědeckých konceptů energie, přenosu energie a kolize.
Posilování dovedností ústní komunikace žáků při společném probírání vlastních zážitků a zkušeností.
Zapojení do řešení problémů založeném na vyprávění.
Rozvoj sociálně emočního jazyka prostřednictvím pomáhání hlavní postavě v příběhu při řešení problému.

-|CZ|SK|EN