Optoma 3861RK IFPD 86"- interaktivní dotykový, 4K UHD, Android. **PRO ŠKOLY CENA NA VYŽÁDÁNÍ**

Panely Optoma se mohou pochlubit rozlišením Ultra HD 4K s více než osmi miliony pixelů, což představuje čtyřikrát více detailů než Full HD, ostřejší snímky s reálnější podobou a bohatší barvy. To umožní komfortnější práci s dotykovou obrazovkou, protože kvalita zobrazení se projeví nejen z větší vzd ... více
Objednací kód: V-979974270
Kód výrobce: H1F0H02BW101
Výrobce: Není
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 70 240 Kč
Cena s DPH: 84 990 Kč
Porovnání Oblíbené

Panely Optoma se mohou pochlubit rozlišením Ultra HD 4K s více než osmi miliony pixelů, což představuje čtyřikrát více detailů než Full HD, ostřejší snímky s reálnější podobou a bohatší barvy. To umožní komfortnější práci s dotykovou obrazovkou, protože kvalita zobrazení se projeví nejen z větší vzdálenosti, ale i při práci přímo na displeji.
Všechny OPTOMA displeje disponují tzv. multi-touch funkcí umožňující 20 současných dotyků, což přináší uživatelský komfort a variabilitu včetně jednoduché realizace skupinové práce a skupinové výuky ve školách.
Dále jsou displeje vybaveny antireflexním sklem pro eliminaci nežádoucích odlesků, Anti-glare a modrým světelným filtrem snižujícím namáhání očí. Ostrý a reálný obraz se širokými pozorovacími úhly je tak zajištěn i za denního světla každému divákovi v místnosti.

Pro co nejvyšší bezpečnost uživatelů a odolnost vůči opotřebení a proti poškrábání disponuje displej tvrzeným sklem s odolností 7H podle stupnice MOHS, což odpovídá tvrdosti křemene.
Prostřednictvím HDMI nebo VGA lze snadno připojit jakékoli video zařízení. Dotykové USB připojení pak umožňuje dotykovou kompatibilitu se zařízeními Windows, Mac OS a Chrome OS.
Prostřednictvím funkcí iMirror a ScreenShare je umožněno bezdrátové sdílení obrazovky z mobilních zařízení (BYOD). Vestavěná cloudová jednotka zajišťuje snadný přístup ke službě Google Drive a Microsoft OneDrive a jedinečná funkce AirShare přináší divákům/žákům okamžité představení výsledků práce, testů, anket a průzkumů.
Z displeje je možné posílat anotace pro schůzky, úkoly a lekce a připojit se k nim naskenováním QR kódu.
K síti, internetu a OTA je možné se připojit bezdrátově s aktualizací po síti. Mezi funkce náleží i bezdrátové sdílení obsahu a balíček připravený k použití s předinstalovanými nástroji pro poznámky.
Výkonný vestavěný reproduktor s výjimečnou kvalitou zvuku a snadným nastavením bez nutnosti instalace nákladných externích reproduktorů.

Záruka 3 roky / 30 000 hodin v případě závady výměna za nový ks do 48 hodin. Záruku lze prodloužit až na pět let.

Parametry a specifikace
Úhlopříčka a rozlišení
Úhlopříčka 86" (218,44 cm)
Typ rozlišení 4K
Rozlišení 3840 × 2160 px
Obrazovka
Obnovovací frekvence 50 Hz
Maximální jas 370 cd/m2
Kontrast 1200:1
Povrch displeje Antireflexní
Připojení
Typ připojení DisplayPort 1.2, HDMI 2.0, USB-C, VGA
Další připojení Sluchátkový výstup, USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
HDMI 3 ×
DisplayPort 1 ×
VGA 1 ×
Kabely v balení HDMI, USB
Vlastnosti a funkce
Hlavní funkce Reproduktory
Další funkce Dotyková obrazovka
VESA uchycení 800×400
Barva
Barva Černá
Rozměry a hmotnost
Šířka 201,9 cm
Výška 120,9 cm
Hloubka 11,6 cm
Hmotnost 73 kg
Spotřeba
Maximální spotřeba 450 W

-|CZ|SK|EN