Optoma 5652RK IFPD 65" - interaktivní dotykový, 4K UHD, multidotyk 20prstu, Android, antireflexní tv

Špičkový interaktivní plochý displej Creative Touch řady 5 s úhlopříčkou 65"; Interaktivní displeje Optoma jsou navrženy tak, aby bez problémů vyhovovaly potřebám učitelů a studentů. Nasloucháním pedagogům a zjišťováním zpětné vazby od zákazníků vytváří Optoma řešení, která odstraňují náročné překáž ... více
Objednací kód: V-H1F0C09BW101
Kód výrobce: H1F0C0CBW101
Výrobce: Není
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: poslední kus
Cena bez DPH: 38 835 Kč
Cena s DPH: 46 990 Kč
Porovnání Oblíbené

Špičkový interaktivní plochý displej Creative Touch řady 5 s úhlopříčkou 65"
Interaktivní displeje Optoma jsou navrženy tak, aby bez problémů vyhovovaly potřebám učitelů a studentů. Nasloucháním pedagogům a zjišťováním zpětné vazby od zákazníků vytváří Optoma řešení, která odstraňují náročné překážky, jimž dnes učitelé čelí. Výsledek; intuitivní uživatelsky přívětivý software, který pracuje v souladu se způsobem výuky - Tvořte. Připojte se. Učte.

Kreativní sdílení je snadné díky vestavěným nástrojům pro anotace, které usnadňují spolupráci ve třídě. Navrženo pro hybridní práci - Creative Board poskytuje inteligentní funkce pro spolupráci a připojení pro každou třídu.
Tvořte, Připojte se, Inspirujte

Pero Optoma pro okamžitou akci
Buďte připraveni zahájit jakoukoli lekci během několika sekund. Přiložené pero pro okamžitě aktivuje aplikaci tabule, čímž ušetříte čas a energii, které byste museli vynaložit na ruční přepínání režimů.

Snadné připojení
Synchronizujte se svými cloudovými účty a plánujte výuku odkudkoli a kdykoli. Protože Creative Board je cloudová platforma, můžete ke svým materiálům pro výuku přistupovat z jakéhokoli Optoma Creative Touch 5-Series IFPD ve vaší škole.

Během lekce vám nikdy nedojde místo
Díky možnosti kreslit kamkoli, vkládat obrázky a tvary, které lze ukládat, tisknout nebo sdílet se studentskými zařízeními, nebude infinity canvas omezovat vaši kreativitu a rozšíří váš pracovní prostor.

Zlepšete své lekce a udržujte nápady v proudu
Snadno přetáhněte obrázky a video obsah z vloženého prohlížeče přímo na plátno Creative Board.

-|CZ|SK|EN