PS5 - Dead Space ( remake )

Datum vydání: 27.01.2023 Dnes již klasická sci-fi hororovka Dead Space se vrací v novém kabátě. Remake z roku 2023 spojuje realistickou grafiku, působivou zvukovou atmosféru a vylepšenou hratelnost – příběh však zůstává věrný původní verzi. Opět se ocitnete v roce 2058, lidé vytěžili všech ... více
Objednací kód: 921691411
Kód výrobce: 5908305249092
Výrobce: ELECTRONIC ARTS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>10 ks)
Cena bez DPH: 643 Kč
Cena s DPH: 778 Kč
Porovnání Oblíbené

Datum vydání: 27.01.2023

Dnes již klasická sci-fi hororovka Dead Space se vrací v novém kabátě. Remake z roku 2023 spojuje realistickou grafiku, působivou zvukovou atmosféru a vylepšenou hratelnost – příběh však zůstává věrný původní verzi. Opět se ocitnete v roce 2058, lidé vytěžili všechny nerostné suroviny na Zemi a šance na záchranu lidstva se teď ukrývá uvnitř jiných planet. Vy, jako technik Isaac Clarke, máte za úkol opravit meziplanetární těžařskou loď USG Ishimura. Přichází ale hrozivé zjištění – posádka lodi je mrtvá, a k tomu se na palubě ztratila Isaacova partnerka Nicole. Vám tak nezbyde nic jiného, než bojovat o přežití s krvelačnými monstry, zachránit Nicole a zjistit, co se na palubě Ishimury stalo.

Vítejte na palubě
Kompletně přetvořená sci-fi hororová klasika je zpět! S vylepšeným vizuálem a ohromujícím 3D zvukem je ještě děsivější. Užijte si úchvatné detaily paluby za doprovodu atmosférických zvuků nitra zdánlivě opuštěné kosmické lodi. Čeká na vás pohlcující prostředí a strastiplné chvíle.

Vyřešte vesmírnou záhadu
Celý příběh začal pro Isaaca Clarka a posádku lodi USG Kellion obyčejnou opravářskou misí. Záhy se ale mění v boj o život tváří v tvář s hrůzami, které na palubě nikdo nečekal. Je jen na vás, abyste šli po Isaacově poutavé cestě, sbírali záznamy vyvražděné posádky a rozkryli tajemství události na lodi USG Ishimura.

Postavte si vlastní arzenál
Zde půjde opravdu do tuhého! V napjatých situacích na palubě lodi USG Ishimura potřebujte strategicky improvizovat. Díky tomu můžete předělávat a vylepšovat Isaacovo nářadí do podoby smrtelných zbraní. Najděte si vlastní kreativní styl zneškodňování nepřátel a rozsekejte je na kusy.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Vydavatel Electronic Arts
Ostatní
Herní žánr Akční
PEGI hodnota 18
Lokalizace hry anglická verze
Datum vydání hry 27.1.2022
Herní provedení Ano