Playseat® Formula Intelligence F1 Edition

Vstupte do sféry opravdového profesionálního závodění F1® s novým Playseat® Formula Intelligence - F1® Edition. Nastavitelný design zajišťuje dokonalé přizpůsobení pro všechny uživatele. Tento závodní kokpit, vyrobený z materiálů nejvyšší kvality, poskytuje pohlcující zážitek. Není to jen závodní se ... více
Objednací kód: 922000524
Kód výrobce: PFI.00332
Výrobce: PLAYSEAT
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 64 999 Kč
Cena s DPH: 78 649 Kč
Porovnání Oblíbené

Vstupte do sféry opravdového profesionálního závodění F1® s novým Playseat® Formula Intelligence - F1® Edition. Nastavitelný design zajišťuje dokonalé přizpůsobení pro všechny uživatele. Tento závodní kokpit, vyrobený z materiálů nejvyšší kvality, poskytuje pohlcující zážitek. Není to jen závodní sedadlo, je to brána, jak se co nejvíce přiblížit skutečnému závodění. Zdokonalte své závodní dovednosti a získejte poslední desetiny s Playseat® Formula Intelligence - F1® Edition.

Autentická závodní pozice F1
Ověřeno a schváleno skutečnými jezdci F1, aby znovu vytvořilo/simulovalo autentickou závodní pozici F1. Konstrukční a ergonomický design poskytuje nejen bezprecedentní stabilitu a nastavitelnost, ale také replikuje autentické pocity ze závodního kokpitu Formule 1.

Nastavitelný & stabilní
Uživatelé všech velikostí mohou zažít autentickou závodní pozici F1 díky široké škále nastavení úhlu volantu a pedálů. Patentovaný systém Forcelock™ 2.0 poskytuje plynulé a nekonečné nastavení posuvu volantu a sedadla.

Vysoce kvalitní materiály
Vysoce kvalitní PU materiál, eloxované hliníkové díly a průtokově tvarované trubky z uhlíkové oceli poskytují nejrealističtější zpětnou vazbu, stejně jako na trati. Playseat® Formula Intelligence - F1 Edition obsahuje některé ze současných nejlepších materiálů pro maximální výkon a odolnost.

Oficiální držák monitoru F1® Livery & Integrated
Integrovaný držák monitoru VESA, kompatibilní s většinou herních monitorů, vás přivede přímo do akce a promění tento kokpit inspirovaný závody v dokonalý zážitek z F1®.

Monocoque design
Nastupování a vystupování vás přiblíží co nejblíže nástupu a výstupu ze skutečného vozu F1. Patentované nastavení volantu v kombinaci s posuvnou částí sedadla umožňuje úplné otevření rámu, aby řidič mohl v rámu stát vzpřímeně.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní provedení Ano