XBOX Series S - 512GB + 3M GPU

Vše, co potřebujete ke hraní Vstupte do světa Xboxu se sadou Starter konzole Xbox Series S. Sada obsahuje vše, co potřebujete ke hraní – konzoli nové generace, stovky vysoce kvalitních her, od odpočinkových rodinných až po adrenalinové akce, a 3měsíční předplatné Game Pass Ultimate. Po ... více
Objednací kód: 1905000005
Kód výrobce: RRS-00153
Výrobce: MICROSOFT
Záruční lhůta: 12 měs.
Dostupnost: vyprodáno
Cena bez DPH: 6 156 Kč
Cena s DPH: 7 448 Kč
Porovnání Oblíbené

Vše, co potřebujete ke hraní
Vstupte do světa Xboxu se sadou Starter konzole Xbox Series S. Sada obsahuje vše, co potřebujete ke hraní – konzoli nové generace, stovky vysoce kvalitních her, od odpočinkových rodinných až po adrenalinové akce, a 3měsíční předplatné Game Pass Ultimate.

Power your dreams
S konzolí Xbox Series S zažijete rychlost a výkon nové generace za skvělou cenu.

Změňte hru
Díky rychlému obnovení můžete plynule přepínat mezi různými tituly a okamžitě navázat tam, kde jste skončili.

Stovky her
Užijte si stovky velmi kvalitních her všech žánrů na konzoli Xbox Series S, na PC i v cloudu. Neustále přidáváme další hry, aby vždy bylo co objevovat.

Hrajte s přáteli
Můžete hrát s přáteli online hry pro více hráčů. Neustále přidáváme další hry, takže vždy budete moci objevit něco nového. Předplatné EA Play navíc nabízí ty nejlepší tituly na konzoli i PC, včetně nejoblíbenějších sérií jako FIFA, F1, Battlefield™ a STAR WARS™.

Buďte první
Zahrajte si hry nové generace, jako Starfield a Forza Motorsport, které ožívají na konzoli Xbox Series S, už v den vydání.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní provedení Ano